סגן שר הביטחון

”כשהייתי צריך לירות במחבלים, יריתי בלי שהידיים רעדו. אני לא מתרגש מהאיומים של הרשות הפלסטינית על קיזוז המשכורות שהעברנו. שירעדו להם הברכיים!”

אבי דיכטר / 30.12.2019

כשהייתי צריך לירות במחבלים, יריתי בלי שהידיים רעדו. אני לא מתרגש מהאיומים של הרשות הפלסטינית על קיזוז המשכורות שהעברנו. שירעדו להם הברכיים! שתפו>>

פורסם על ידי ‏אבי דיכטר - Avi Dichter‏ ב- יום שני, 30 בדצמבר 2019

“הרשות הפלשתינית הפכה את עצמה למפעל המעסיק רוצחי אנשים: יהודים בעיקר, אך גם מוסלמים, נוצרים, דרוזים, צ’רקסים ואחרים כולל תיירים. למפעל זה קל מאוד להתקבל. כל שעליך לעשות זה לרצוח ישראלים, להיעצר או להיהרג, והתקבלת לעבודה במפעל”.

הצעת החוק להקפאת כספים ששילמה הרשות הפלשתינית למחבלים, אושרה סופית ב-3 ביולי 2018 במליאת הכנסת בקריאה שנייה ושלישית ונכנסה לספר החוקים של מדינת ישראל ברוב מוחץ: 87 תומכים, 15 מתנגדים.

“הרשות הפלשתינית מעבירה מדי חודש משכורות למחבלים ולבני משפחותיהם בגובה של כ-1.2 מיליארד שקלים בשנה, כ-7 אחוזים מתקציב הרשות הפלשתינית”.

וליד דקה, מחבל ערבי-ישראלי, חטף ורצח את החייל משה תמם ב-1984 ונידון למאסר עולם. דקה, מוותיקי האסירים הביטחוניים הכלואים בישראל ופעיל פוליטי בולט בתנועת בל”ד.

“ב-4 השנים האחרונות קיבל האסיר וליד דקה מהרשות הפלשתינית משכורת בסך 600 אלף שקלים (576 אלף משכורות רגילה ו-24 אלף בונוס בשל היותו אזרח ישראלי) את כל זה חייבים לעצור!”

“במקום שהרשות הפלשתינית תשים כסף לבריאות ולחינוך, הם שמים 7 אחוזים מהתקציב שלהם לטרור?”.

הרשות הפלסטינית צריכה להבין: אם היא לא תבין מה זה טרור – היא תלך לישון כרשות פלסטינית ותקום כסלט קצוץ.